Current date/time is Sat Dec 15, 2018 11:06 am


 • Forum
  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Prezanto Vehten


  Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollën që ndiqni, interesat e dëshirat e moshes) Krijoni një temë të re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull
  6 Topics
  8 Posts
  Sun Jul 31, 2011 12:36 am
  choigeer  Efektowne pozycjonowanie witryn
 • Pytje & Përgjigjije.


  Këtu do të gjeni përgjigjet e pyetjeve dhe shqetësimeve që ne kemi hasur me shpesh nga vizitorët.Qfar do që keni problem me PC , Programe të pc atëhere bëni pytjet këtu ne do mundohemi të ju ndihmojmë.
  0 Topics
  0 Posts
 • Kafja në GHOST FORUM


  Këtu hap atë qe mendon , pra është bised e lirë si në kafiq ( qajtore ) .
  7 Topics
  11 Posts
  Wed Jul 01, 2009 4:48 pm
  Admin&Ghost Erdha & Shkova !!..
 • Albumi fotografik


  Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.
  3 Topics
  4 Posts
  Thu Jul 02, 2009 2:46 pm
  tony-d Foto nga estrada e jon shqiptare dhe e huaj ...!
 • Ndihmoni njëri-tjetrin


  Keni një pyetje apo problem, këtu do të merrni një përgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni të pyesni e kërkoni ndihmë. Një për të gjithë e të gjithë për një.
  4 Topics
  4 Posts
  Sun Jul 31, 2011 7:09 pm
  rNicaCra  purchase facebook fans xk
 • Diskutime Shoqërore


  Problemet dhe politikat sociale të shoqërisë kosovare, diskutime mbi fenomene të tilla si racizmi, varfëria, diskriminimi, dhuna, etj.
  3 Topics
  3 Posts
  Wed Jul 01, 2009 9:55 am
  Admin&Ghost Diskriminimi i femijeve,diskriminimi seksual,shoqeror..
 • Dashuria&Seksi


  Ndjenja pa fund , tregime te ndryshme e cila vetëm dashuria dhe seksi e bën në jetë..
  2 Topics
  4 Posts
  Wed Jul 01, 2009 1:17 pm
  DukAGjini.. Puthjet sipas shenjave te Horoskopit ...
 • Poezi


  Lexoni ate qe deshironi ,shkruani ate qe ndjeni..
  1 Topics
  1 Posts
  Wed Jul 01, 2009 9:49 am
  Admin&Ghost Shkruni poezi per forumin Ghost ..!!
 • Humor


  Ketu gjithcka qe te qeshni ..
  3 Topics
  3 Posts
  Wed Jul 01, 2009 10:01 am
  Admin&Ghost Lojë(Pranoj ......Refuzoj !) ..!
 • Historia


  Historia e shqiptareve dhe e gjith botes ketu ..
  2 Topics
  2 Posts
  Wed Jul 01, 2009 10:06 am
  Admin&Ghost Pjeter Budi ..!
 • Videoklipe


  Këtu do të vendosim Video Klipe Anglisht , Shqip , Gjermanisht etj etj.
  0 Topics
  0 Posts
 • Arsimi


  Sistemi arsimor, problemet, poltikat dhe zhvillimi në Kosovë. Universiteti i Prishtinës dhe universitetet e huaja. Studentët Kosovarë dhe arritjet e tyre kudo në botë.
  2 Topics
  2 Posts
  Wed Jul 01, 2009 10:17 am
  Admin&Ghost Arsimi i Detyrueshëm
 • Muzika


  Ketu postoni Muzik ..
  2 Topics
  2 Posts
  Wed Jul 01, 2009 10:20 am
  Admin&Ghost Tekste kengesh ...!
 • Pershendetje .


  pershendetje .
  3 Topics
  3 Posts
  Wed Jul 01, 2009 10:24 am
  Admin&Ghost Pershendetje Per Antarin e Ri...!!!
 • Kuriozitete


  Ketu keni kuriozitete nga gjith bota..
  9 Topics
  9 Posts
  Thu Aug 04, 2011 3:29 pm
  Nalfamer  Acquisto Viagra. forum sul viagra generico
 • Kuzhina Shqiptare dhe ajo e huaj ..


  Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarë bota
  3 Topics
  3 Posts
  Wed Jul 01, 2009 12:19 pm
  Admin&Ghost Ushqimet tuaja te preferuara-Favorite???
 • Ekonomi & biznes


  Në këtë forum do të gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botërore. Studime, statistika dhe informacion të bollshëm nga bursat dhe tregjet valutore.
  2 Topics
  2 Posts
  Wed Jul 01, 2009 12:23 pm
  Admin&Ghost Ekonomia e Kosoves ...!
 • Shkenca dhe jeta


  Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
  3 Topics
  3 Posts
  Wed Jul 01, 2009 12:34 pm
  Admin&Ghost Shkenca ...!
 • Mjekësia


  Gjithshka mbi menyren se si funksionon trupi i njeriut si dhe problemet e tij qe nga lindja e deri ne vdekje.
  14 Topics
  27 Posts
  Wed Aug 03, 2011 3:08 pm
  cixEstim  fish oil for skin
 • Moda dhe Estetika


  Moda dhe Estetika, dëshirat për bukuri të përjetshme, veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres.
  2 Topics
  2 Posts
  Wed Jul 01, 2009 12:56 pm
  Admin&Ghost Estetika ...!
 • Show Bizz


  Informacione dhe diskutime rreth show biznesit , kinematografis dhe filmit vendor dhe nderkombetar!
  7 Topics
  7 Posts
  Mon Aug 01, 2011 5:10 am
  Birlemon  x-Hack hack you
 • Arti Figurativ


  Bukuria e imazhave te punuara nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
  1 Topics
  1 Posts
  Wed Jul 01, 2009 1:03 pm
  Admin&Ghost Historia e Arit ..!
 • Kinematografia dhe televizioni


  Këtu mund të lini përshtypjet tuaja mbi filmat që pëlqeni më shumë, qofshin këta filma shqiptarë apo të huaj. Gjithashtu mund të postoni skupe dhe të reja mbi artistët dhe yjet e Hollywood-it
  1 Topics
  1 Posts
  Wed Jul 01, 2009 1:05 pm
  Admin&Ghost Kinematografia-Filmi..!!
 • Politika Dhe Mediat Në Kosov


  Mendime rreth politikës kosovare sot... Diskutime mbi problemet në politikat tona qeveritare..., zgjidhjet e mundshme.
  1 Topics
  1 Posts
  Wed Jul 01, 2009 1:07 pm
  Admin&Ghost 15 nentor zgjedhjet Lokale ..!!
 • Politika Dhe Mediat Në Bot


  Mendime rreth politikës në bot Diskutime mbi problemet në politik, zgjidhjet e mundshme etj etj.
  1 Topics
  1 Posts
  Wed Jul 01, 2009 1:08 pm
  Admin&Ghost Ekonomia amerikane vazhdon rënien
 • Futboll


  Komente mbi kampjonatet e futbollit, skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate, pjesa e tifozëve.
  0 Topics
  0 Posts
 • Sporte te tjera


  Formula 1, boks, volejboll, basketboll, tenis, etj.
  0 Topics
  0 Posts
 • Lojra


  Shkarko lojrat më të rreja për pc tek ne.
  0 Topics
  0 Posts
 • E-Libra & Tutoriale


  E-libra ne formatin PDF dhe tutoriale per gjithqka...
  0 Topics
  0 Posts
 • Programe


  Shkarko Programe te ndryshme, apo ben kerkes per ndonje program.
  0 Topics
  0 Posts
 • Filma


  Kategori e Filmit, Live Show etj... shkarkimi GRATIS!
  0 Topics
  0 Posts
 • Wallpaper & Icona


  Postoni wallpaper dhe icona ..
  0 Topics
  0 Posts
 • Gjithqka Rreth Islamit


  Besimtarët myslimanë mblidhen në këtë forum për të diskutuar dhe ndarë me njëri-tjetrin mësimet fetare dhe experiencat e tyre të jetës.
  0 Topics
  0 Posts
 • Na bashkoi Ghost Forum


  Ketu mund te bisdedoni per bashkimet tuaja ne Ghost Forum ..Miqesin,Dashurin,Shoqerin me njeri tjetrin etj etj ..
  0 Topics
  0 Posts
 • Ankesat tuaja për stafin


  Ketu te gjithe vizitoret e FORUMIT, mund te postojne ankesat e tyre ne lidhje me sjelljen e stafit te Ghost Forum
  0 Topics
  0 Posts
 • Lajmërime Nga Ghost Forum


  Këtu do te lajmroheni me të gjith të rejat nga Ghost Forum
  0 Topics
  0 Posts
 • Admin & Mod


  Kjo Eshte Zyra E Administratoreve Dhe Moderatoreve Te Forumit GHOST..!
  0 Topics
  0 Posts
Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Most users ever online was 18 on Mon Jul 24, 2017 9:31 am

Registered Users: None


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legend : [ Moderators ]

Our users have posted a total of 104 messages

We have 9 registered users

The newest registered user is roarwende


 • New postsNew posts
 • No new postsNo new posts
 • Forum is lockedForum is locked