Puthjet sipas shenjave te Horoskopit ...

Go down

Puthjet sipas shenjave te Horoskopit ...

Post  Admin&Ghost on Wed Jul 01, 2009 4:52 am

]Dashi:
Puthjet e dashit janë te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.


Demi:
Puthjet e tua janë te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera


Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janë te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetëm pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vështirë dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndërmend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja janë spontane, ashtu qe atë qe e puthni gjithmon kërkon edhe me ....

Bricjapi:
Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë

Ujori:
Puthjet tuaja janë te lengeta dhe me se shumti dëshironi ti mbani sytë hapur

Peshqit:
Puthjet e tua janë momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditës.
avatar
Admin&Ghost
Admin

Posts : 77
Join date : 2009-06-30
Age : 21
Location : Therand

View user profile http://ghost.niceboard.com

Back to top Go down

Re: Puthjet sipas shenjave te Horoskopit ...

Post  Admin&Ghost on Wed Jul 01, 2009 4:53 am

e bona me te kuqe ujorin se une jom ujor ..ahha Tregoni edhe ju qka jeni..
avatar
Admin&Ghost
Admin

Posts : 77
Join date : 2009-06-30
Age : 21
Location : Therand

View user profile http://ghost.niceboard.com

Back to top Go down

Re: Puthjet sipas shenjave te Horoskopit ...

Post  DukAGjini.. on Wed Jul 01, 2009 1:17 pm

Dashi:
Puthjet e dashit janë te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.

DukAGjini..

Posts : 2
Join date : 2009-07-01

View user profile

Back to top Go down

Re: Puthjet sipas shenjave te Horoskopit ...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum