Pershendetje

Go down

Pershendetje

Post  DukAGjini.. on Wed Jul 01, 2009 1:14 pm

Pershendetje gjithve, shpresoj se jeni mire, dhe po kaloni mire me kete forum te ri,
Jam Dukagjini, 27, me pelqen forumi edhe pse ende nuk e kam kontrollu krejt, mbase nuk po kam edhe shume kohe, por gjithsesi besoj se
do te jap kontributin e mjaftushem per kete forum,

I pershendet gjithe udheheqesit e forumit. Wink

DukAGjini..

Posts : 2
Join date : 2009-07-01

View user profile

Back to top Go down

Re: Pershendetje

Post  Admin&Ghost on Wed Jul 01, 2009 5:25 pm

Mir se vjen ..SHpresoj qe te kalojm mire .
avatar
Admin&Ghost
Admin

Posts : 77
Join date : 2009-06-30
Age : 21
Location : Therand

View user profile http://ghost.niceboard.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum