Babai i Rihanna: Brown duhet të jetë në burg ...!

Go down

Babai i Rihanna: Brown duhet të jetë në burg ...!

Post  Admin&Ghost on Wed Jul 01, 2009 12:57 pm

Babai i Rihannas ka kritikuar drejtësinë amerikane, pasi ish-i dashuri i vajzës së tij, Chris Brown, ishte përballur me një seancë të ‘lehtë’ për sulmin ndaj këngëtares.
Më herët gjatë këtij muaji, ylli i r’n’b u ‘ndëshkua’ me shërbim të komunitetit për gjashtë muaj dhe lirim me kusht për akuzat për sulm dhe kërcënim kriminal ndaj Rihanna, pasi u deklarua i fajshëm.

“Ai duhet të jetë në burg. Chris duhet të dërgohej në burg për atë që i ka bërë vajzës time. Ai doli nga kjo situatë shumë lehtë. Chris bëri që ajo të kalojë nëpër ferr”, ka thënë babai i këngëtares.
avatar
Admin&Ghost
Admin

Posts : 77
Join date : 2009-06-30
Age : 21
Location : Therand

View user profile http://ghost.niceboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum