Vajza qe ha veten ...!

Go down

Vajza qe ha veten ...!

Post  Admin&Ghost on Wed Jul 01, 2009 10:27 am

[QUOTE=Kenny;8057]Kjo eshte 14 vjecarja Hannah nga Gjermania. Eshte e semure nga nga semundja e quajtur Neuropathy tip IV. Kjo semundje paraqitet shume ralle dhe aktualisht ne bote nga kjo semundje vuajne gjithsej 100 vete.


Kjo vajze ha veten. Kjo ndodh pasi ajo asnjehere nuk ndjen ngopje. Ajo kur ka qene me e vogel nga ngrene gjysmen e gjuhes.


Ja kembet qe i ka ngrene vet ...


... dhe ja gishtat qe i ka ngrene vet. Familja e saj mundohet me cdo kusht ta ndaloje. Me vendim te doktoreve, Hannh-it i jane hequr dhembet per te mos e demtuar veten me shume.


Per te parandaluar kete duhet patjeter qe te nderhyjen te tjeret. Sherimi eshte shume i veshtire, gati gati i pamundur.


[/QUOTE]
Kjo qe paska trishtuese ..
avatar
Admin&Ghost
Admin

Posts : 77
Join date : 2009-06-30
Age : 21
Location : Therand

View user profile http://ghost.niceboard.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum