Pergjigjuni pyetje me :Po Ose Jo

Go down

Pergjigjuni pyetje me :Po Ose Jo

Post  Admin&Ghost on Wed Jul 01, 2009 4:30 am

Un pra ja filloj e bej nje pyetje dhe ti posht um pergjigjesh me Po ose Jo, perseri e ben pyetjen... dhe vazhdon keshtu ...

A um njef mu ? ( Po ose Jo ) dhe vazhdon pas pergjigjes , e ben pyetjen ... !
avatar
Admin&Ghost
Admin

Posts : 77
Join date : 2009-06-30
Age : 21
Location : Therand

View user profile http://ghost.niceboard.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum